حضور چهره های قدیمی در کنار جوانان نواندیش برای انتخابات 1402

حضور چهره های قدیمی در کنار جوانان نواندیش برای انتخابات 1402
حقوق عمومی 1402/10/22 261

پس از اعلام نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان، شنیده ها حکایت از تایید صلاحیت برخی چهره های میانه رو و با تجربه در کنار جوانان نواندیش دارد. افرادی که بررسی مواضع و افکار و عقاید آنها در آینده نزدیک مورد توجه قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند برگزار می‌شود.

طبق بررسی‌ها، لیست تایید صلاحیت برخی افراد در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، به شرح زیر می باشد:

محمدرضا باهنر 

صلاحیت محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین و نماینده ادوار برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تأیید شد.

نزدیکان محمدرضا باهنر، این خبر را تأیید کرده‌اند. وی سابقه نمایندگی در مجالس دوم تا پنجم و هفتم تا نهم را در کارنامه دارد و هم‌اکنون علاوه بر ریاست جبهه پیروان خط امام و رهبری، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است.(منبع تابناک)

علی مطهری

علی مطهری تایید صلاحیت شد

صلاحیت نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در انتخابات تایید شد.

علی مطهری در گفت وگو با ایسنا خبر داد که صلاحیت وی برای حضور در انتخابات مجلس دوازدهم تایید شده است. وی پیش از این در مجالس هشتم ، نهم و دهم نماینده مجلس بوده است

انوشیروان محسنی بندپی 

انوشیروان  محسنی بندپی کیست؟

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار سابق تهران در دولت دوازدهم، برای حضور در انتخابات مجلس دوازدهم توسط هیأت نظارت تایید صلاحیت شده است.محسنی بندپی نیز پیش از این در دوره‌های ششم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت بوده و ردای نمایندگی برتن داشته است. (منبع تابناک)

سید محمد بطحایی

نتیجه تصویری برای سید محمد بطحایی + تابناک

سید محمد بطحایی، وزیر سابق آموزش و پرورش از حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس تایید صلاحیت شد. (منبع تابناک)

مهدی صیاد شیرازی

کاندیداتوری فرزند شهید صیاد شیرازی در انتخابات

مهدی صیاد شیرازی، متولد سال ۱۳۶۰ در تهران، پسر بزرگ شهید صیاد شیرازی است. او دانش آموخته رشته روابط بین‌الملل است وعضو کارگروه رصد تحولات دفاعی‌امنیتی پژوهشکده امنیت ملی دانشگاه عالی دفاع ملی و دبیر گروه پژوهشی شهید صیاد شیرازی در پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس است. (منبع شهر آرا نیوز)

جمال الدین تراز

عزم دهه شصتی ها برای فتح بهارستان

جمال الدین تراز، متولد 1364 در الیگودرز لرستان است. او دانش آموخته حقوق بین الملل است و مدیریت موسسه حقوقی دانش محور تاراز در شمیرانات را به عهده دارد. فعالیت وی در بخش خصوصی معطوف به دو حوزه آی تی و خدمات حقوقی می شود و مبتکر اولین پلتفرم مشاوره هوشمند حقوقی در کشور بوده است. وی مدیر رکن حقوقی شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام وابسته به سازمان کنفرانس اسلامی نیز می باشد.
فعالیت های تسهیل گر ایشان در شمیرانات مورد توجه بوده و بعنوان نخبه شمیرانات مورد تقدیر قرار گرفته است.

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است