بازدید دادستان تهران از «دادسرای ویژه جرایم امنیت اخلاقی»

بازدید دادستان تهران از «دادسرای ویژه جرایم امنیت اخلاقی»
گلچین اخبار 1402/02/11 261

دادستان تهران در این بازدید تکریم مراجعان و حل مشکلات مردم را به عنوان مهمترین اولویت دستگاه قضایی برشمرد.

صالحی در بازدید از بخش‌های مختلف دادسرای ناحیه ۳۸ (ویژه جرایم امنیت اخلاقی)، ضمن اطلاع از فعالیت‌های انجام شده، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده‌های قضایی قرار گرفت و دستور داد پیگیری استعلامات پرونده‌های نیابت از مراجع مختلف تسریع شود.

دادستان تهران در دیدار و گفت‌‎وگو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل‎های بایگانی تأکید کرد.

وی ضمن رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، تصریح کرد: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، تمام تلاش خود را در جهت کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی‌ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

صالحی همچنین در دیدار چهره به چهره با تعدادی از مراجعان، در جریان مشکلات و مطالبات آن‌ها قرار گرفت و دستور رسیدگی‌های لازم را صادر کرد.

دادستان تهران در این بازدید ضمن ابلاغ سلام و قدردانی رئیس قوه قضاییه به همکاران قضایی و اداری، به تعدادی از نیروهای دادسرای ناحیه ۳۸ که شعب محل خدمتشان بر اساس شاخص‌های برنامه عملیاتی دادسرا عملکرد بهتری داشتند؛ لوح تقدیراعطا کرد.

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است