رئیس کل دادگستری استان کرمان: حمایت قضایی از اجرای طرح‌های دولتی برای تامین مسکن افراد فاقد مسکن

رئیس کل دادگستری استان کرمان: حمایت قضایی از اجرای طرح‌های دولتی برای تامین مسکن افراد فاقد مسکن
گلچین اخبار 1401/11/10 261

خبرگزاری میزان – حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی اظهار کرد: یکی از برنامه های دولت برای اجرای نهضت مسکن، استفاده از زمین های دولتی است و در حقیقت زمین عامل گرانی مسکن است و دولت برنامه ریزی کرده که از زمین های مازاد دستگاه های دولتی برای تامین مسکن مردم استفاده کند و این سیاست درست به خوبی تدوین شده ودنبال می شود و دستگاه قضایی نیز از آن حمایت می کند.

وی تصریح کرد: از دادستان جیرفت می خواهم که اراضی در اختیار دستگاه ها که مورد استفاده قرار نگرفته اند را تعیین تکلیف کنند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: اراضی دولتی واگذار شده به اشخاص حقیقی و حقوقی برای اجرای طرح های توسعه ای در صورتی که درمدت زمان تعیین شده، طرح مورد نظر اجرایی نشود، این اراضی با پیگیری دستگاه قضایی به بیت المال بازمی گردد و در اختیار افراد و سرمایه گذاران جدید قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: استفاده از خودروهای دولتی برای امور شخصی توسط مدیران یا کارمندان ممنوع است و اگر مواردی وجود دارد باید از سوی دستگاه های اجرایی و قضایی برخورد شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به این مطلب که یکی از مشکلات مردم در حوزه مسکن است، گفت: دولت برنامه هایی را در این حوزه دارد و نهضت تامین مسکن برای افراد فاقد مسکن در کشور راه افتاده که قوه قضاییه نیز از این سیاست دولت حمایت می کند.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است