رئیس کل دادگستری خراسان شمالی: مدیران قضایی پیگیری مطالبات قانونی مردم را به‌طور ویژه در دستور کار قرار دهند

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی: مدیران قضایی پیگیری مطالبات قانونی مردم را به‌طور ویژه در دستور کار قرار دهند
گلچین اخبار 1401/11/04 261

خبرگزاری میزان- طی ماهه سال جاری ۳ هزار و ۶۰۰ نفر از مراجعین با رئیس کل دادگستری خراسان شمالی دیدار و مسائل و مشکلات خود را مقام عالی قضایی استان در میان گذاشتند.

حجت الإسلام والمسلمین رضا براتی زاده در حاشیه برنامه ملاقات عمومی امروز(دوشنبه)از درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری، درخواست رسیدگی مجدد به پرونده های قضایی و رسیدگی به مشکلات مددجویان و خانواده های زندانیان به ترتیب بعنوان مهمترین موضوعات مطروحه در این دیدارها نام برد.

وی تصریح کرد: این دیدارها طی اوقات اداری روزهای دوشنبه هر هفته طبق روال معمول انجام می شود و افراد می توانند با مراجعه حضوری و اخذ نوبت در همان روز مشکلات قضایی خود را با حوزه ریاست دستگاه قضایی استان مطرح و مراتب را تا حصول نتیجه پیگیری کنند.

حجت الإسلام والمسلمین براتی زاده در ادامه به مهمترین سازوکارهای ارتباطی با مردم جهت ارائه خدمات قضایی اشاره و خاطرنشان کرد: علاوه بر ملاقات های عمومی پیش بینی شده طی روزهای دوشنبه هر هفته، میزهای خدمتی که به همت مسئولین و مدیران قضایی و سازمان های تابعه دستگاه قضایی در استان در مناسبت های مختلف به طور متناوب برپا می شود پذیرای شهروندان خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی اظهار کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و در واقع مهمترین سرمایه اطمینان بخش و به یک اعتبار پشتوانه اصلی نظام به شمار می رود و دستگاه قضایی افتخار دارد که به برکت وجود مدیرانی شایسته در مصدر قوه قضاییه توانسته طی چند سال اخیر حلقه اتصالی عمیق و قوی و پل ارتباطی اعتمادآفرین با مردم ایجاد کند و با استفاده از ظرفیت های رسانه ای این سازوکارها را بیش از پیش تقویت کرده و ارتقاء بخشد.

وی گفت: مدیران قضایی، تحقق عدالت و پیگیری جدی مطالبات قانونی مردم را بطور ویژه در دستور کار قرار دهند.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است