بسیاری از کشورهای متخاصم توان دیدن موفقیت‌های ایران را ندارند

بسیاری از کشورهای متخاصم توان دیدن موفقیت‌های ایران را ندارند
گلچین اخبار 1401/08/23 261

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون مرکز وکلای قوه قضائیه کشور گفت: بسیاری از کشورهای متخاصم توان دیدن موفقیت‌های ایران را ندارند چرا که آن‌ها می‌خواستند از ایران به عنوان ابزار استفاده کنند.

یوسف رضا ادیب زاده در جلسه مرکز وکلای قوه قضائیه آذربایجان شرقی که با حضور وکلا و کارآموزان برگزار شد، خاطرنشان کرد: وکلا به عنوان فرهیختگان جامعه با صراحت اعلام می‌کنند که صف اعتراض با صف اغتشاش جدا است و موضع ما، حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و حراست از ارزش‌ها است.

به گزارش ایسنا، وی افزود:خط قرمز وکلا، حفظ قرآن و اسلام و حفظ تمامیت ارضی ایران و مردم است و ما از این خط قرمز که دفاع از ارزش‌ها است با حضور قاطع خود حمایت می‌کنیم.

وی افزود: آذربایجان شرقی مهد مردان و زنانی است که در سالیان گذشته از ایران و ایرانی دفاع کردند و با نثار خون خود از حریم اسلام، حرم و وطن محافظت کرده و در این راه به شهادت رسیدند.

ادیب زاده خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران از زمان به روی کار آمدن با واکنش‌های زیادی از طرف آمریکا و دولت‌های متحد غربی مواجه بوده است. 

وی با بیان این‌که آمریکا و متحدانش سعی دارند جلوی رشد ایران را بگیرند، اظهار کرد: آمریکا با استفاده از گروه‌های مختلف تجزیه طلب و سایر گروه‌های معاند و جمعی از فریب خوردگان در پی نا امن ساختن ایران اسلامی هستند.

معاون مرکز وکلای قوه قضائیه کشور اضافه کرد: ما جامعه وکلا، هر گونه اقدامات ضد انسانی و تروریستی عده‌ای از خناسان برانداز را محکوم کرده و اعلام می‌کنیم که راه ما از معاندین و دشمنان داخلی و خارجی جدا است.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است