معاون قضایی رئیس کل دادگستری تهران: دستگاه قضایی خود را متولی قسط و عدل می‌داند

معاون قضایی رئیس کل دادگستری تهران: دستگاه قضایی خود را متولی قسط و عدل می‌داند
گلچین اخبار 1401/07/02 261

خبرگزاری میزان- حاجی‌رضا شاکرمی در مراسم تکریم و معارفه رئیس حوزه قضایی بخش خاوران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به بنیانگذار انقلاب اسلامی و یادگاران هشت سال دوران جنگ تحمیلی خصوصا شهدا، گفت: یکی از اهداف انقلاب اسلامی که هدف اصلی دستگاه قضایی است، اقامه عدل و قسط و افزایش سطح عدالت در جامعه است.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران افزود: همه اجزاء نظام موظف به اقامه عدل و قسط هستند و دستگاه قضایی، تضمین کننده اقامه عدل در کشور است.

شاکرمی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری به بحث بصیرت مسئولان و مدیران گفت: بصیرت همیشه متکی به قوه عقلانی و تدبیر و کار جهادی است و کسی که مدیر است باید مدیریت صحیح و انقلابی و بینش سیاسی داشته باشد.

وی در ادامه برشمردن نقاط توانایی مدیران گفت: هر مدیری که بخواهد مشکلی را با ریشه یابی امور و کار زیر بنایی حل و فصل کند، باید بداند که تصمیم وی چقدر تاثیرگذار است و انجام امور مهم مستلزم داشتن دانش و بصیرت است.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران در مراسم تکریم و معارفه رییس حوزه قضایی بخش خاوران در ادامه سخنان خود گفت: مدیری که گره‌گشا باشد، مردم قدر او را می دانند.

وی با تاکید بر اهمیت حفظ امنیت در جامعه گفت: هرکسی در جامعه سهم خود و وظایف تعیین شده را در تامین امنیت باید اجرا کند و ضروری است تا مسئولین نیز در موضع گیری‌ها پایبندی به قانون داشته باشند.

در پایان این مراسم که با حضور حاجی رضا شاکرمی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و سید رضا سجودی معاون قضایی و منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ری، امام جمعه خاوران و مدیران دستگاههای اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی در این حوزه قضایی برگزار شد، از زحمات و تلاش های صورت گرفته توسط میثم یاری تقدیر و حسن کشاورزی به عنوان رئیس جدید حوزه قضایی بخش خاوران حکم انتصاب خود را از معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران دریافت کرد.

بیشتر بخوانید:

معاون رئیس کل دادگستری تهران: ریشه سرقت ها را شناسایی و با سارقان برخورد شود

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است