متصدی فروش نفت سفید خارج از شبکه در شهرستان زابل ۸ میلیارد ریال جریمه شد

متصدی فروش نفت سفید خارج از شبکه در شهرستان زابل ۸ میلیارد ریال جریمه شد
گلچین اخبار 1401/06/30 261

موسی عباس زاده محمودی در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: در پی شکایات متعدد شهروندان ساکن در یکی از خیابان‌های اصلی شهرستان زابل مبنی بر عدم تحویل سهمیه سوخت نفت سفید اعلامی از سوی یکی از فروشندگی های نفت موضوع در قالب گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان زابل به‌همراهی بازرسین شرکت پخش فرآورده های نفتی و اداره صمت مورد بررسی قرار گرفت .

وی بیان گفت: با حضور نماینده تعزیرات حکومتی و بازرسان در محل طی بازدید و بازرسی و محاسبه میزان موجودی مخزن سوخت (نفت سفید)در فروشندگی با میزان ارسالی سوخت از انبار شرکت نفت مشخص شد میزان موجودی با میزان ارسالی مغایرت دارد.

محمودی افزود:در همین راستا پرونده تخلفاتی برای متصدی واحد مذکور در محل تشکیل و جهت بررسی بیشتر به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان زابل ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اعلام کرد: با بررسی های به عمل آمده مشخص شد مالک فروشندگی نفت میزان ۲۹هزار ۳۴۰ لیتر سوخت نفت سفید را بصورت غیرقانونی عرضه کرده است که در همین راستا رئیس شعبه رسیدگی کننده به پرونده با عنایت به محرز بودن تخلف متهم را به میزان ۸ میلیارد و ۸۱ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

بیشتر بخوانید:

کشف ۲ هزار لیترسوخت قاچاق در شهرستان سراوان

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است