پاسخ‌گویی به مطالبات حقوقی و قضایی شهروندان در جلسه ملاقات مردمی مسئولان قضایی دادگستری کل استان تهران

پاسخ‌گویی به مطالبات حقوقی و قضایی شهروندان در جلسه ملاقات مردمی مسئولان قضایی دادگستری کل استان تهران
گلچین اخبار 1401/06/23 261

خبرگزاری میزان- جلسه ملاقات مردمی علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران و سایر مسئولان قضایی دادگستری استان تهران در راستای «تکریم ارباب رجوع» و استماع «بدون واسطه» مشکلات حقوقی و قضایی مراجعان، در سالن اجتماعات مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در جریان جلسه دیدار مردمی رئیس کل و مسئولان قضایی دادگستری استان تهران به درخواست‌های حقوقی و قضایی مراجعان رسیدگی شد.

رئیس کل دادگستری استان تهران به‌صورت چهره به چهره با مراجعان دیدار و ضمن استماع مشکلات و در خواست‌های مراجعان، دستورات مقتضی را در جهت رفع مشکلات آنان صادر کرد.

درخواست اعمال ماده ۴۷۷ قانون آئین دادرسی کیفری، رسیدگی مجدد به پرونده‌هایی که رأی آن‌ها قطعی شده و درخواست مرخصی، عفو و آزادی مشروط برای زندانیان اهم درخواست‌های مطرح شده از سوی مراجعان در ملاقات با رئیس کل و مسئولان قضایی دادگستری استان تهران بود.

در جریان ملاقات مردمی امروز، نمایندگان شکات چند پرونده کثیرالشاکی با رئیس کل دادگستری استان تهران دیدار کردند و القاصی نیز متناظر با مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی موجود در فرایند رسیدگی به این پرونده‌ها، دستورات لازم را صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران را در جریان برنامه ملاقات مردمی ، جعفر داراب‌خانی رئیس حوزه ریاست و معاون قضایی رئیس کل، کوروش زارعی معاون قضایی نظارت و ارزشیابی قضات، پرویز حاجی‌پور معاون قضایی در نظارت و پیگیری، بابک ترکی معاون قضایی رئیس کل و رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران، غلامرضا مهدوی معاون قضایی رئیس کل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران، محمد رضا پسندیده معاون قضایی رئیس کل در رسیدگی به پرونده های مهم ، محمد قاسمی معاون قضایی رئیس کل در امور نظارت بر حقوق شهروندی، حجت بهشتی معاون قضایی و سرپرست مجتمع قضایی جرایم اقتصادی، یحیی جعفری رئیس کل محاکم عمومی وانقلاب، محمد ملایی معاون قضایی رئیس کل محاکم، حجت‌الاسلام دهقانی‌نیا معاون قضایی رئیس کل محاکم، ترازوی‌زر معاون قضایی رئیس کل محاکم و کاظمی معاون دادستان تهران همراهی کردند.

گفتنی است واحد ملاقات مردمی دادگستری استان تهران در طول هفته به پاسخگویی و دریافت مکاتبات و درخواست‌های مراجعان می‌پردازد و با تعیین وقت و دعوت از مراجعان به‌صورت ارسال پیامک نشست‌های دیدار مردمی را به ‌صورت هفتگی و در جهت پاسخگویی به مراجعان برگزار می‌کند.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است