«سند تحول و تعالی» و «سند تحول دیجیتال» دو ماموریت مهم سازمان ثبت اسناد

«سند تحول و تعالی» و «سند تحول دیجیتال» دو ماموریت مهم سازمان ثبت اسناد
گلچین اخبار 1400/09/14 261

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی در نشست با جمعی از کارکنان این سازمان، ضمن تشریح برخی از اهداف و برنامه‌های سازمان گفت: در آینده نزدیک راهبری بسیاری از بخش‌های سازمان را جوانان با انگیزه وخوش فکر به عهده خواهند گرفت که این سیاست در عین بهره‌گیری از تجربیات پیشکسوتان اجرا خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که سازمان ثبت باید به عنوان یک سازمان پیشرو در قوه قضائیه شناخته شود، گفت: سازمان ثبت اسناد به عنوان سازمانی که از فناوری‌های نوین استفاده می‌کند، خدمات را به نحو احسن ارائه می‌دهد و کارشناسان مجربی که در خدمت‌رسانی کار را انجام می‌دهند باید زبانزد باشد.

وی با اشاره به وضعیت نیروی انسانی گفت: در سازمان ثبت کارکنان جوان با استعدادی فعالیت می‌کنند که باید پرورش یابند و در آینده عهده‌دار پست‌های مدیریتی شوند. منابع انسانی باید با ایجاد بانک نخبگان در سازمان از این نیروهای جوان در پست‌های مدیریتی استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه در کنار نیروی جوان به پیشکسوتان که صاحب تجربه و دانش هستند هم نیاز داریم، افزود: در دوره مدیریت جهادی به نیروهای جوان بیشتری احتیاج داریم.

بابایی با اشاره به اینکه «سند تحول و تعالی» و «سند تحول دیجیتال» دو ماموریت مهم سازمان هستند، گفت: ایجاد «سند تحول دیجیتال» علاوه بر موضع کنونی سازمان، چشم انداز آتی آن را در انتهای برنامه بلند مدت تحول تبیین می‌کند.

وی ابراز امیدواری کرد که سند تحول سازمان ضمن تشکیل جلسات هفتگی شورای عالی تحول و تعالی به زودی نهائی و به مرحله عملیاتی برسد.

وی خطاب به مدیران کل گفت: مدیران باید راهبری و نظارت کامل بر عملکرد کارکنان داشته باشند.

بابایی در ادامه به  هوشمندسازی و فناوری در سازمان اشاره کرد و گفت: با نهادینه کردن هوشمندسازی بی شک مراجعه حضوری متقاضیان کاهش می‌یابد که پیامدهای  مثبت آن بر کسی پوشیده نیست.

بابایی به موضوع معیشت و رفاه کارکنان نیز اشاره و عنوان کرد که رفاهیات باید بدون تبعیض برای همه فراهم شود.

وی یکی از برنامه‌های خود را توجه به وضعیت معیشت کارکنان و ساماندهی تعاونی مسکن سازمان اعلام کرد.

در ادامه، تعدادی از همکاران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سوالات خود را در زمینه‌های مختلف مطرح کردند و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان پس از استماع سوالات کارکنان پاسخگوی سوالات آنان بوده و تاکید داشت که من بعد نیز این نشست‌ها به صورت مستمر تشکیل می‌شود.

در انتها از تعدادی از کارکنان ستادی با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر گردید.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است