نشست شورای معاونان دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران برگزار شد

نشست شورای معاونان دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران برگزار شد
گلچین اخبار 1400/08/29 261

خبرگزاری میزان - نشست شورای معاونان دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران، رئیس کل محاکم تهران، رئیس حوزه ریاست دادگستری استان تهران، معاونان و مدیران ستادی محاکم، سرپرستان و جانشینان مجتمع‌های قضایی تهران در سالن ولایت مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری استان تهران، دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران را عصاره همکاران قضایی دادگستری استان تهران خواند و گفت: توقع ما از همه سرپرستان مجتمع‌های قضایی تهران این است که با جدیت، تلاش، پیگیری‌های مستمر و توجه ویژه به نظم در کار، در اجرایی کردن سیاست‌های قوه قضاییه و برنامه‌های محوله پیشرو باشند و موثرعمل کنند.

یحیی جعفری، رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران نیز با تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی محاکم به ارائه گزارشی از عملکرد کمی و کیفی دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در هفت ماهه اول سال جاری پرداخت.

بیشتر بخوانید:

نشست شورای معاونین دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران برگزار شد

اسماعیل حسن‌‎زاده، معاون قضایی و رئیس حوزه ریاست دادگستری نیز در نشست شورای معاونان محاکم تهران به سیاست‌گذاری جدید و مناسب در راستای تهیه گزارش از پرونده‌ها اشاره کرد.

محمد ملایی معاون قضایی و اجرایی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران با بیان سیاست‌ها و برنامه‌های تحولی محاکم، به ارائه گزارشى از عملکرد کمی و کیفی دادگاه‌هاى عمومى و انقلاب تهران در هفت ماهه اول سال جاری پرداخت.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است