احیاء ۲ کارخانه تعطیل شهرک صنعتی بندرگز با حمایت قضایی دادگستری استان گلستان

احیاء ۲ کارخانه تعطیل شهرک صنعتی بندرگز با حمایت قضایی دادگستری استان گلستان
گلچین اخبار 1400/07/04 261
حیدر آسیابی، رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت‌وگو با میزان از احیاء ۲ کارخانه تعطیل شهرک صنعتی بندرگز با حمایت قضایی دادگستری استان گلستان خبر داد و عنوان کرد: یکی از این کارخانه‌ها از چهار سال پیش به علت مشکلات مالیاتی، بیمه‌ای و بانکی تعطیل بود که با پیگیری‌های قضایی این مشکلات حل شد.
 
بیشتر بخوانید:
رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه با رونق این کارخانه که محصولات ایزوگام تولید می‌کند ۳۰ نفر مشغول به کار شدند، اظهار کرد: واحد تولیدی دیگر، کارخانه روغن زیتون بود که از یکسال پیش در پی اختلافات شرکا، تولید آن متوقف شده بود که با ورود ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان، فعلا با ۱۰ نفر فعالیت را مجددا از سرگرفت که با توسعه آن تعداد نیرو‌های کار آن بیشتر خواهد شد.

وی گفت: با آغاز به کار این کارخانه ها، تعداد واحد‌های تولیدی که از ابتدای امسال با پیگیری دادگستری استان گلستان به چرخه تولید بازگشته اند به ۶ واحد رسید.

رئیس کل دادگستری گلستان پس از افتتاح این دو کارخانه، در نشست با فعالان اقتصادی شهرک صنعتی بندرگز مشکلات آنان را شنید و مقرر شد موانع تولیدی آنان در ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان پیگیری و مرتفع شود.
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است