ورود دادستان فیروزکوه به‌منظور حل مشکلات کارخانه تولیدی «سیمان فراز»

ورود دادستان فیروزکوه به‌منظور حل مشکلات کارخانه تولیدی «سیمان فراز»
گلچین اخبار 1400/06/29 261
خبرگزاری میزان – عباس رضایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه در راستای حمایت‌های قضایی از چرخه تولید و سیاست‌های کلی قوه قضاییه از کارخانه تولیدی «سیمان فراز» بازدید کرد.

دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی، در جریان مهم‌ترین مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید و در گفت‌وگو با میزان اظهار کرد: در این شرکت به‌طور متوسط ۳۰۰ کارگر مستقیما مشغول به کار هستند و روزانه سه هزار و ۳۰۰ تن مواد اولیه تولید سمنان و سه هزار و ۶۰۰ تن سیمان تولید می‌کند.
ورود دادستان فیروزکوه به‌منظور حل مشکلات کارخانه تولیدی «سیمان فراز»
رضایی تصریح کرد: در جریان این بازدید، جلسه مشترکی در دفتر شرکت یاد شده برگزار شد که در این جلسه مسئولان شرکت عمده دلایل افزایش قیمت سیمان را در محدودیت‌های برق و سهمیه‌بندی شدن آن، از بین رفتن آجر‌های نسوز کوره سیمان، از کار افتادن و سوختن موتور سنگین کارخانه اعلام کردند.
 
بیشتر بخوانید:
دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه اظهار کرد: در جریان بازدید از این واحد تولیدی، دستوراتی در جهت رفع مشکلات شرکت یاد شده صادر شد.

وی در پایان با اشاره به استماع مشکلات کارگران در جریان بازدید از این واحد تولیدی عنوان کرد: حمایت از اقتصاد مقاومتی و چرخه تولید از اولویت‌های دستگاه قضایی است و دادستانی به عنوان مدعی‌العموم از هیچ حمایتی در این زمینه دریغ نخواهد کرد.
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است