نرم افزار تلفن همراه جمهور به روز شد

نرم افزار تلفن همراه جمهور به روز شد
گلچین اخبار 1400/06/24 261

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، نسخه به روزرسانی شده اپلیکیشن اندروید «جمهور» با اصلاح و به روزرسانی محتوای قوانین و بهبود عملکرد جستجو، در کافه بازار و مایکت به روزرسانی و در دسترس کاربران قرار گرفت.

اين نرم افزار كاربردی برای عموم مردم خصوصاً داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران حوزه حقوق عمومی قابل استفاده و بهره‌برداری است و با استفاده از این برنامک می‌توان در هر مكان و در هر زمان به متن كامل قوانین و مقررات مرتبط با انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران دسترسی پیدا کرد.

در این برنامك متن كامل قوانین مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری، قوانین مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی، قوانین مرتبط با انتخابات مجلس خبرگان رهبری، قوانین مرتبط با انتخابات شوراهای اسلامی کشور، قوانین مرتبط با همه پرسی، و سایر قوانین و مقررات مربوط به انتخابات در دسترس كاربران قرار دارد و كاربران می توانند به راحتی در محتوای آنها جستجو نمایند. افزون بر این متن کامل سیاست های کلی انتخابات، نظرات تفسیری و مشورتی شورای نگهبان در خصوص انتخابات و آرای هیئت عمومی دیوان عدالت اداری خصوص انتخابات در این نرم افزار قرار داده شده است.

نرم افزار جمهور رایگان است و کاربران می توانند آن را از طریق كافه بازار و مایکت دریافت نمايند.

نرم افزار تلفن همراه جمهور به روز شد

نرم افزار تلفن همراه جمهور به روز شد

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است