تکمیل پروژه های ناتمام در اولویت وزارتخانه ورزش و جوانان

تکمیل پروژه های ناتمام در اولویت وزارتخانه ورزش و جوانان
گلچین اخبار 1400/06/24 261

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت ورزش و جوانان حمید سجادی در دیدار با اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی گفت: من خود را مدیون جامعه ایثارگری و فرزندان شهید می دانم و معتقدم از فرصت طلایی خدمت به مردم در دولت مردمی و مجلس انقلابی باید به خوبی استفاده کرد.

وی افزود: توجه به جوانان یکی از دغدغه هایی است که شاید بارها از زبان نمایندگان شنیده ام که نگرانی هایی درخصوص آن داشته اند و من موکداً عرض می کنم که دوران غفلت به حوزه جوانان در این وزارتخانه گذشته است و قطعاً در این حوزه اتفاقات خوبی خواهد افتاد و من فردی را که رویکرد انقلابی مسلط به این حوزه را دارد، برای مسئولیت معاونت جوانان انتخاب خواهم کرد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: قطعاً معاون جوانان فردی خواهد بود که بیانیه گام دوم را مقدس بداند و توجه به حوزه جوانان را در اولویت اصلی وزارتخانه قرار خواهیم داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان برای اتمام پروژه های نیمه کاره گفت: آمایش سرزمین مفهوم جدیدی در حوزه مدیریت نیست، اما توجه به این مفهوم علمی در عمل حائز اهمیت است و ما سعی می کنیم در یک دوره کمتر از ۳ ماهه به نحوی با آمایش سرزمین برنامه ریزی انجام دهیم که متناسب با نیازهای منطقه ای و استعدادها، توانمندی ها و ظرفیت های استان های مختلف از نظر ورزشی، زیرساخت ها و پروژه های آن را نیز پیش ببریم و هر استان را که در هر زمینه ورزشی توانمندی و استعداد بیشتری دارد به همان میزان امکانات خاص آن را نیز افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این جلسه سید مهدی فرشادان، محمدمهدی مفتح، علیرضا نظری، غلامرضا مرحباء، علی علیزاده، هاجر چنارانی، سمیه محمودی، حسین امامی راد، مهدی باقری به بیان دیدگاه های خود و انعکاس مشکلات حوزه انتخابیه و لزوم توجه به حوزه جوانان پرداختند.

 
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است