اعاده ۴۰ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال با ورود دستگاه قضایی در شهر بابک کرمان/ اعلام جرم علیه مدیرانی که در سالیان گذشته ترک فعل داشته‌اند

اعاده ۴۰ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال با ورود دستگاه قضایی در شهر بابک کرمان/ اعلام جرم علیه مدیرانی که در سالیان گذشته ترک فعل داشته‌اند
گلچین اخبار 1400/06/24 261

دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در گفتگو با میزان از اعاده ۴۰ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال در سال جاری توسط دستگاه قضایی در شهر بابک خبر داد و اظهار کرد: در راستای حفظ حقوق عامه اقدامات بسیار خوبی در زمینه مبارزه با زمین‌خواری و تصرف غیرقانونی انفال در شهرستان شهربابک انجام شده و اخیرا در مجموع طی سال جاری قریب به ۴۰ هکتار از اراضی تصرف شده به بیت‌المال اعاده شده‌است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان افزود: در حال حاضر تمامی پرونده‌ها در این دادسرا به صورت الکترونیکی تشکیل می‌شود که این امر موجب ارتقاء رضایت‌مندی عمومی از دستگاه قضایی در این شهرستان شده است.

وی در ادامه گفت: کارگروه‌های صلح و سازش و امر به معروف و نهی از منکر دادسرای شهربابک در راستای پیشگیری از وقوع جرم و صلح و سازش موفق عمل کرده‌اند که این اقدامات جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: اخیرا در یک مورد که در پی ترک فعل مدیران بخشی از اراضی دولتی توسط شخصی به ناحق، انتقال مالکیت صورت گرفته بود علیه مسئولان ذی ربط به عنوان مدعی‌العموم اعلام جرم صورت گرفته و موضوع در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان بیان کرد: در مجموع علیه تعدادی از مدیرانی که سالیان گذشته به نوعی مرتکب ترک فعل شده‌اند نیز توسط دادستان شهرستان شهربابک اعلام جرم شده است.

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است