آزادی ۶۵ نفر از زندانیان در جریان بازدید رئیس کل دادگستری استان قم از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی

آزادی ۶۵ نفر از زندانیان در جریان بازدید رئیس کل دادگستری استان قم از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی
گلچین اخبار 1400/06/24 261
خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان قم، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم و مدیرکل زندان‌های استان قم از اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی بازدید کردند.

رئیس کل دادگستری استان قم در حاشیه این بازدید بیان کرد: در بازدیدی که از زندان‌های قم انجام شد، مقدمات اعطاء مرخصی پایان حبس ۶۵ نفر از زندانیان فراهم شد و این افراد از زندان آزاد شدند. این زندانیان از کسانی بودند که مرتکب جرایم سبکی شدند که با تأیید حسن اخلاق آن‌ها توسط زندان با ارفاق قانونی مرخصی پایان حبس، چند ماه زودتر از اتمام حبس خود از زندان آزاد شدند.
 
بیشتر بخوانید:
وی اظهار کرد: افرادی که مرتکب سرقت و جرایم سنگین شده‌اند، از این ارفاقات بهره‌ای نمی‌برند؛ چرا که آزادی آنان به آرامش جامعه ضربه می‌زند.

رئیس کل دادگستری استان قم در خصوص وضعیت زندان‌های قم نیز گفت: در بازدید‌هایی که از زندان‌های قم مکررا انجام شده است تمام اصول و حق زندانیان با مدیریت خیلی خوبی رعایت می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست‌های زندانیان رسیدگی می‌شود و بابت تکریمی که از زندانیان می‌شود، باید مدیران زندان را تقدیر کرد.

وی افزود: واکسیناسیون زندانیان مطابق دستورالعمل‌های مربوطه در تاریخ‌های مشخص برگزار شده است و مشکلی از نظر کنترل بیماری کرونا در زندان‌های استان قم وجود ندارد.

در پایان رئیس کل دادگستری استان قم همراه دادستان و قاضی ناظر به صورت چهره به چهره با زندانیان بند نسوان و بند‌های مردان دیدار و ضمن استماع درخواست‌های آنان، دستورات لازم را صادر کردند.
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است