۲۷ نفر از زندانیان زندان قائمشهر آزاد شدند/ اعطای مرخصی به ۹۵ نفر از مددجویان

۲۷ نفر از زندانیان زندان قائمشهر آزاد شدند/ اعطای مرخصی به ۹۵ نفر از مددجویان
گلچین اخبار 1400/06/22 261

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری رییس کل دادگستری استان مازندران در گفت‌وگو با میزان با اشاره به سند تحول قضایی و تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر بازدید مستمر از زندان‌ها اظهار کرد: در بازدید صورت گرفته از زندان قائمشهر، ۲۷ زندانی به طورکامل آزاد شدند و ۹۵ نفر هم به مرخصی اعزام شدند؛ همه تلاش ما این است با استناد به ظرفیت‌های قانونی تاجایی که ممکن است از مجازات‌های جایگزین حبس برای کاهش جمعیت کیفری استفاده شود.

رییس کل دادگستری استان مازندران اظهارداشت: امروز در طی بازدید از زندان قائمشهر با ۴۵ زندانی به صورت چهره به چهره گفتگو شد و ۲۸ پرونده نیز جهت بررسی بیشتر به مراجع مربوطه ارجاع داده شد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران، بازدید از زندان‌ها توسط مسئولان را بسیار موثر ارزیابی و تصریح کرد: خوشبختانه درماه‌های گذشته، بازدید قضات از وضعیت زندان‌ها افزایش داشته، اما باید بازدید‌های مستمر و جدی در دستور کار دادستان‌ها و رؤسای حوزه‌های قضایی قرارگیرد تا شاهد آزادی بیشتر زندانیان مستحق باشیم.

وی همچنین تاکید کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از تمامی زندان‌های استان مازندران بازدید و به صورت چهره به چهره و از نزدیک درجریان مشکلات و کمبود‌های زندانیان قرار خواهیم گرفت.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است