مجتمع برخورد با جرایم اقتصادی در کرمان راه اندازی می‌شود

مجتمع برخورد با جرایم اقتصادی در کرمان راه اندازی می‌شود
گلچین اخبار 1400/06/17 261
خبرگزاری میزان - دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از راه اندازی مجتمع برخورد با جرایم اقتصادی به منظور برخورد جامع و کامل، تا هفته آینده در استان خبر داد.
 
سالاری،در تداوم توسعه تعاملات رسانه‌ای در بازدید از تحریریه روزنامه ثارالله با حضور رئیس بسیج رسانه استان کرمان با اشاره به لزوم مطالبه گری رسانه‌ها به خط و مشی حرکت‌های رسانه‌ای نیز تاکید و خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید قشر خاکستری جامعه را به سوی اهداف انقلابی جذب کنند.

مدعی العموم در استان کرمان تاکید کرد: رسانه‌ها باید صدای افرادی باشند که امکان رساندن صدای خود به مسئولان را ندارند و در حقیقت اصحاب رسانه باید با بهره گیری از آموزه‌های مکتب سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ملجاء مردم باشند.
سالاری تاکید کرد: یکی از آسیب‌های موجود در استان کرمان پایین بودن رتبه کسب و کار است که در این رابطه باید توجه داشت که چه فسادی بالاتر از ترک فعل مدیران وجود دارد؟ این موضوع باید حتما کارشناسی و واکاوی شود.

وی  افزود: رسانه‌ها همچنین نباید مسائل جزئی را به نحوی بزرگ کنند که مصالح اجتماعی و اقتصادی جامعه تحت الشعاع قرار گیرد و در نهایت به ضرر مردم باشد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان تاکید کرد: از رسانه‌های جبهه انقلابی انتظار می‌رود از حالت روزمرگی خارج شده و با توسعه روحیه مطالبه گری اجتماعی زمینه مبارزه با فساد را فراهم کنند و شفافیت و قانون مداری را در جامعه ترویج دهند.
 
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است