اسلامی: راهبرد توسعه، تعالی و تحول‌گرایی را در دستور کار داریم

اسلامی: راهبرد توسعه، تعالی و تحول‌گرایی را در دستور کار داریم
گلچین اخبار 1400/06/08 261

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران،مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران ضمن تقدیر از دکتر علی اکبر صالحی، رییس پیشین سازمان وی را شخصیتی علمی و فرهیخته و جزو سرمایه های ملی خواند و اظهار داشت: سازمان انرژی اتمی ایران که از بخش های بسیار استراتژیک کشور است، تاثیر مهمی برای قدرت سازی ملی دارد.
معاون رییس جمهور افزود: مردم ما برای اینکه قله های رفیع پیشرفت را تسخیر کنند، نیازمند فعالیت بیش از پیش سازمان های موثر و تاثیرگذار همچون سازمان انرژی اتمی به عنوان محرک توسعه فناوری هستند. بنابراین ما راهبرد توسعه، تعالی و تحول گرایی را در راستای رفع موانع و تله هایی که بیگانگان به بهانه هسته ای بر سر راه پیشرفت کشورمان ایجاد کرده اند، در دستور کار داریم.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: مطمئن هستم به یاری خداوند متعال و تلاش بی وقفه نیروهای دانشمند و ارزشمند بویژه جوانانی که در سازمان انرژی اتمی شاغل هستند، موفق می شویم.
همچنین در بخشی از این رویداد تغییر و تحول مدیریتی سازمان انرژی اتمی، دکتر صالحی، رییس پیشین سازمان با تقدیر از رییس جمهور به دلیل انتخاب شخصیتی فرهیخته برای سازمان، گفت: اکنون خیال خانواده سازمان انرژی اتمی ایران مطمئن شد که مدیریت این دستگاه در دست فردی دلسوز، صاحب اخلاق و تدین و صاحب علم و تجربه است.
وی با اشاره به پروژه های در شرف اتمام سازمان انرژی اتمی از جمله ساخت بیمارستان یون درمانی ابراز امیدواری کرد که این پروژه ها در یکسال آینده به بهره برداری برسند.

 
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است