وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد
گلچین اخبار 1400/06/08 261

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در این دیدار گفت: باید راهکاری برای تحول در بخش‌های مختلف به ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجاد شود و افراد خبره در این وزارتخانه بر سر کار بیایند.

وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از وزارتخانه ‌های کلیدی و حساس کشور است و تمامی نگاه‌ ها به سمت این وزارتخانه است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جایگاه ویژه‌ای دارد، بیان کرد: مباحث اقتصادی تقدم زمانی دارد اما فرهنگ و ارشاد تقدم رتبی دارد که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ابرار امیدواری کرد: با کمک علما اتفاقات جدیدی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رخ دهد.

محمدمهدی اسماعیلی افزود: برنامه‌هایی که برای این دوره از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر گرفته شده به گونه‌ای بوده که طی چهار سال آینده تغییرات مشهودی را شاهد خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مطالبات کنونی با ساختار و بودجه فعلی تناسب ندارد از این رو علی رغم تمام مشکلات رییس جمهوری اهتمام ویژه‌ای به بازسازی طرح‌ها دارند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند تحولات انقلابی و مدیریت فرهنگی نیازمند توجه جدی است که امیدواریم مشکلات با راهنمایی علما حل و فصل شود.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است