بازداشت شهردار سابق، مسوول دفتر فنی و رئیس شورای اسلامی یکی از شهر‌های شهرستان بردسیر کرمان

بازداشت شهردار سابق، مسوول دفتر فنی و رئیس شورای اسلامی یکی از شهر‌های شهرستان بردسیر کرمان
گلچین اخبار 1400/06/08 261
خبرگزاری میزان - افشین صالحی نژاد، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر در استان کرمان از بازداشت شهردار سابق، مسوول دفتر فنی و رییس شورای اسلامی یکی از شهر‌های این شهرستان خبر داد.

صالحی نژاد در تشریح این خبر افزود: به دنبال گزارش‌های واصله مبنی بر واگذاری اراضی دولتی و تضییع حقوق بیت المال توسط شهردار و رییس شورای شهر یکی از شهر‌های شهرستان با ورود دادستانی شهرستان سه متهم اصلی پرونده از جمله شهردار سابق، مسوول دفتر فنی و رییس شورای شهر یاد شده بدلیل تخلفات صورت گرفته بازداشت شدند.

وی افزود: تخلفات صورت گرفته مربوط به یکی از پروژه‌های نیمه تمام در یکی از بخش‌های شهرستان، عدم رعایت ضوابط قانونی در واگذاری اراضی دولتی و عدم رعایت تشریفات قانونی در برگزاری مناقصه پروژه مذکور در سال‌های پیشین بوده است.

صالحی نژاد ادامه داد: با ارجاع این پرونده به قاضی شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب بردسیر، بررسی‌های تخصصی انجام شده توسط ایشان و کارشناسان سازمان بازرسی استان تاکنون سه متهم با قرار بازداشت روانه زندان شدند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: پنج متهم دیگر مرتبط با این پرونده به دادسرا احضار شده اند.

صالحی نژاد تاکید کرد: دستگاه قضایی با دست اندازان به اموال و اراضی دولتی و تضییع کنندگان حقوق بیت المال با جدیت تمام مطابق قانون برخورد خواهد کرد.
 
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است