مشکلات شرکت یخچال‌سازی لرستان بررسی شد

مشکلات شرکت یخچال‌سازی لرستان بررسی شد
گلچین اخبار 1400/06/07 261
خبرگزاری میزان - بازرسی‌کل استان لرستان در راستای پیگیری و حل مشکلات شرکت یخچال‌سازی لرستان نشستی با حضور مدیر این شرکت و مسئولان ذی‌ربط برگزار کرد.

سعید رازانی، بازرس‌کل استان لرستان در این نشست با اشاره به عزم این بازرسی‌کل در جهت تحقق شعار سال و کمک به رفع مشکلات واحد‌های صنعتی و تولیدی این استان اظهار کرد: استان لرستان دارای ظرفیت‌های بالایی برای توسعه و پیشرفت است و برای رفع مشکلات استان و واحد‌های صنعتی و تولیدی تلاش می‌کنیم و هدفمان رفع مشکلات تولیدکنندگان و حذف بروکراسی اداری است.
 
بیشتر بخوانید:
بازرس‌کل استان لرستان پس از شنیدن نظرات مدیرعامل شرکت یخچال‌سازی لرستان گفت: با دعوت و تشکیل جلسه با مسئولین سازمان تامین اجتماعی استان لرستان ابهامی که در خصوص تعیین تکلیف ماده ۳۸ در خصوص این شرکت وجود دارد مرتفع و شفاف‌سازی خواهد شد و درخواست تولیدکنندگان تا حصول نتیجه و با جدیت پیگیری خواهد شد.

در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از تشکیل جلسه برای پیگیری و حل مشکلات و سنگ‌اندازی‌هایی که پیش روی این شرکت وجود دارد، اظهار داشت: در حال حاضر این شرکت اقساط مربوط به بخشودگی جرائم بیمه تامین اجتماعی و امور مالیاتی را در موعد مقرر واریز می‌کند؛ اما سازمان تأمین اجتماعی به بهانه‌های مختلف و غیرقانونی نسبت به صدور مفاسا حساب ماده ۳۸ کوتاهی نموده و شرکت را با مشکلات فراوانی رو به رو کرده است.
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است