تقدیر استاندار کرمان از همکاری و حمایت‌های دستگاه قضایی استان

تقدیر استاندار کرمان از همکاری و حمایت‌های دستگاه قضایی استان
گلچین اخبار 1400/06/07 261
خبرگزاری میزان - علی زینی وند، استاندار کرمان از همراهی و حمایت‌ها و همکاری‌های دستگاه قضایی تقدیر کرد و بیان داشت: حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد تصمیمات حوزه اجرایی بدون حضور و پشتیبانی دستگاه قضایی ضمانت اجرایی ندارد، زیرا با توجه به تعدد قوانین در کشور روزنه‌های فرار برای عدم انجام وظایف قانونی وجود دارد، اما زمانی که دستگاه قضایی به موضوعات و پشتیبانی از اجرای مقررات ورود می‌کند، فراری در کار نیست و امور انجام می‌شود.

زینی وند به اقدامات انجام شده برای ساماندهی محله صنعتی و جمع آوری معتادان متجاهر اشاره کرد که در این راستا سند‌های خوبی تدوین شده و بااجرای آن‌ها شاهد اثرات بسیار خوبی خواهیم بود.

وی از ورود و همراهی دستگاه‌های نظارتی تحت مدیریت قوه قضاییه در استان کرمان با دید پیشگیرانه با مجموعه اجرایی استان نیز تقدیر کرد و گفت: روحیه مچ گیری را در دستگاه‌های نظارتی مرتبط با قوه قضاییه ندیده ام و همواره با نگاه پیشگیرانه در راستای حل مشکلات استان همراهی داشته اند که این روحیه جای تقدیر دارد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل همراهی دستگاه قضایی و شورای تامین، هیچ موضوع بسته‌ای را در استان ندیده ایم و هر جایی که رفته ایم راه‌ها باز بود و در این رابطه بسیار تشکر می‌کنم.
 
استاندار کرمان بر تکمیل اردوگاه حرفه آموزی کبوترخان نیز تاکید کرد و گفت: اردوگاه کبوترخان باید بر اساس فازبندی تکمیل شود و تامین زمین ساختمان جدید دادگستری کرمان باید تا پایان شهریورماه تعیین تکلیف شود.

زینی وند بیان کرد: در حوزه انتخابات و کرونا نیز اوج همکاری دستگاه قضایی را داشته ایم و امیدواریم این ارتباطات تداوم داشته باشد.
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است