تقدیر استاندار زنجان از نقش موثر دستگاه قضایی در حمایت از تولید و رفع موانع واحد‌های تولیدی

تقدیر استاندار زنجان از نقش موثر دستگاه قضایی در حمایت از تولید و رفع موانع واحد‌های تولیدی
گلچین اخبار 1400/06/07 261
خبرگزاری میزان- حقیقی استاندار زنجان در دیدار با مسئولان قضایی و اعضای شورای قضایی استان زنجان که به مناسبت هفته دولت در محل استانداری برگزار شد، گفت: در راستای تعامل و همکاری دستگاه قضایی استان با استانداری و دستگاه‌های اجرایی اقدامات موثری صورت گرفت
 
استاندار زنجان ادامه داد: از مصادیق بارز این همکاری و همراهی را می توان به حل مشکل شرکت ایران ترانسفو زنجان که جزء ۵ شرکت بزرگ در کشور است اشاره کرد که بدون حمایت قاطع و اثر گذار دادگستری استان بویژه شخص رییس کل و دادستان این مشکل بزرگ حل شدنی نبود که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

وی با تأکید بر اینکه در گرو وحدت و همدلی میان مسئولان استان زنجان ارائه خدمت به مردم، پیگیری و حل مشکلات  شتاب مضاعف و خروجی مثبت داشته است افزود: نگاه مساعدتی و تلاش برای حل مشکلات استان زنجان در میان مسئوولان نقطه قوت این استان  است که امروز شاهد اتحاد و همراهی‌ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از همراهی دستگاه قضایی و شورای تامین  در حل مشکلات و تنگنا‌ها بسیار تشکر می‌کنم.

دوره جدید قوه قضاییه دوره تحول و تعالی  است
 
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با تبریک هفته دولت گفت: اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های قوه قضاییه در زنجان بویژه اجرای مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به استان در گرو همکاری و حمایت استانداری محقق شد که از مساعدت و همکاری تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه دادگستری زنجان در جهت حمایت از تولید و رفع موانع تولید اقدامات و توفیقات بسیار خوب و اثر گذاری انجام داده است اظهار داشت: این اقدامات با همراهی و پشتیبانی مسئوولان استان زنجان بویژه شخص استاندار محقق شد.

رییس شورای قضایی استان زنجان با اشاره به اینکه دوره جدید قوه قضاییه دوره تحول و تعالی می‌باشد بیان کرد: پیگیری و اجرای برنامه‌ها در استان در سایه وحدت و همکاری همه مسئوولان می‌باشد و دادگستری زنجان در جهت نظم بخشی و ایجاد امنیت در جامعه همراه با سایر دستگاه‌ها حضور فعال و اثر گذار خواهد داشت.
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است