دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان ایلام با ۸۷ نفر از مراجعین

دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان ایلام با ۸۷ نفر از مراجعین
گلچین اخبار 1400/06/07 261

خبرگزاری میزان - در راستای تکریم ارباب رجوع و به منظور پاسخ گویی به درخواست‌های مراجعین و با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و مراعات فاصله گذاری اجتماعی، دیدار مردمی علی دهقانی رئیس کل دادگستری ایلام و معاونین قضایی وی با ۸۷ نفر از مراجعین برگزار شد.

دهقانی، در حاشیه این دیدار، در خصوص کرامت محوری و تکریم ارباب رجوع و برگزاری دیدار‌های مردمی اذعان داشت: ریاست محترم قوه قضائیه و سایر مسئولان عالی قضایی با حساسیت ویژه‌ای موضوع تکریم و حفظ احترام ارباب رجوع را پیگیری نموده و خواستار توجه هر چه بیش‌تر به این موضوع از سوی رؤسای دادگستری ها، دادستان ها، قضات و کارمندان دستگاه قضایی هستند.

وی با بیان این که هدف اصلی دستگاه قضایی خدمت رسانی به مردم، احقاق حق و اجرای عدالت است، گفت: سختی‌ها و محدودیت‌ها مانع خدمت رسانی مطلوب به مردم در دستگاه قضایی نمی‌شود و اجرای سریع و به موقع قوانین و صدور احکام قضایی متقن، زمینه ایجاد رضایت و اعتماد عمومی را در جامعه فراهم می‌نماید.

دهقانی برنامه دیدار‌های مردمی مسئولان قضایی استان ایلام را در راستای اجرای برنامه‌های تحولی قوه قضائیه، تکریم و احترام ارباب رجوع، حفظ حقوق شهروندی مراجعین و خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم خواند و افزود: دیدار مستقیم و بی واسطه با مردم، استماع درخواست‌ها و پاسخ گویی مطلوب به آنان در کلیه حوزه‌های قضایی استان ایلام در قالب برنامه ملاقات‌های مردمی صورت می‌گیرد.

رئیس کل دادگستری استان ایلام خاطرنشان کرد: ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با مردم سبب اطلاع مسئولین از فرآیند انجام امور، احصاء نواقص و کاستی‌های موجود و تلاش در جهت رفع آن‌ها می‌شود.

گفتنی است شهروندان گرامی می‌توانند جهت ملاقات با رئیس کل دادگستری استان و معاونین قضایی ایشان به وب سایت دادگستری استان ایلام به نشانی https://dadgostari-il.eadl.ir/ مراجعه و از طریق منو سامانه نوبت دهی اقدام به ثبت نام نمایند.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است