تقدیر استاندار یزد از دستگاه قضایی استان در ارتقاء امنیت سرمایه گذاری

تقدیر استاندار یزد از دستگاه قضایی استان در ارتقاء امنیت سرمایه گذاری
گلچین اخبار 1400/06/06 261
خبرگزاری میزان - محمدعلی طالبی، استاندار یزد در دیدار اعضای شورای قضایی استان به مناسبت هفته دولت، اظهار داشت: در استان یزد به ویژه در سنوات اخیر، تعامل و همگرایی بسیار خوبی بین مجموعه استانداری و دستگاه قضایی حاکم بوده که این امر به رشد و تعالی استان کمک بسیار خوبی کرده است.

وی تصریح کرد: در سال‌هایی که در برخی از استان‌ها رشد اقتصادی منفی بوده است، در استان یزد به لطف همکاری و همگرایی همه مجموعه ها، رشد سرمایه گذاری صورت گرفته است و بخش قابل توجهی از این موفقیت به واسطه ارتقاء امنیت سرمایه گذاری در استان در سه سال پی در پی بوده است که این مهم نیز بیشتر به تلاش مجموعه قضایی استان و کار و تلاش آن مجموعه حاصل شده است.

وی، افزایش سرمایه اجتماعی مردم در سنوات اخیر را نقطه قوت استان دانست و گفت: باید این سرمایه اجتماعی که منجر به افزایش تاب آوری مردم می‌شود را حفظ کرد.

وی با بیان اینکه دولت در روز‌های آتی با شرایط سختی روبروست ابراز داشت: نباید سطح توقع مردم را بالا برد که فکر کنند مشکلات کشور را می‌توان یک شبه و در کوتاه مدت حل کرد، بلکه بسیاری از مسائل امروز واقعیاتی است که حل آن نیازمند برنامه ریزی، کار جهادی، عزم و اراده و صبر و حوصله است.

استاندار یزد ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه قضایی استان در همراهی با مجموعه دولت در استان، گفت: هماهنگی و همراهی مجموعه دولت و دستگاه قضایی در استان فراتر از حد انتظار بود و حتی در جا‌هایی که دست دولت برای حل برخی مسائل کوتاه بود مجموعه قضایی با ایفای نقش، از برخی از امور گره گشایی می‌کرد که نمونه‌های بسیاری از این مورد‌ها را در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شاهد بودیم.
 
ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است