نظریات تخصصی پزشکی قانونی یاری گر قضات در صدور رای عادلانه است

نظریات تخصصی پزشکی قانونی یاری گر قضات در صدور رای عادلانه است
گلچین اخبار 1400/06/03 261

خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین حسینی در دیدار با مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان اظهار داشت: تامین امنیت و اجرای عدالت با نظریات کارشناسی فنی و تخصصی پزشکی قانونی تسهیل می‌شود.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین حسینی ضمن تبریک روز پزشک، اظهار داشت: جایگاه پزشکی و طبابت در آموزه‌های دینی ما بسیار ویژه است و پزشکان و پرستارانی که هم اکنون در جبهه مبارزه با ویروس کرونا مبارزه می‌کنند واقعا جهادگر و خدمتگزار هستند.

رئیس کل دادگستری استان کردستان افزود: کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و واقعا در حال ایثار و جانفشانی هستند و ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

حجت الاسلام حسینی افزود: پزشکی قانونی بازوی توانمند دستگاه قضایی است و تامین امنیت و اجرای عدالت در جامعه با نظریات کارشناسی فنی و تخصصی پزشکی قانونی تسهیل می‌شود و این نظرات یاری گر قضات در صدور رای عادلانه هستند که اهمیت کار شما را مضاعف می‌کند.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: کار در دستگاه قضایی و ادارات تابعه بسیار پراسترس و پرفشار است و اگر بخواهیم نشاط و برکت در کار و زندگی مان ایجاد شود باید با اخلاص در کار به کار خود رنگ و بوی الهی و معنوی بدهیم.

در ادامه این جلسه بهتاش خانی آباد مدیر کل پزشکی قانونی استان کردستان به بیان عملکرد مجموعه پزشکی قانونی استان پرداخت و ابراز امیدواری کرد: در صورت تامین اعتبار برای تکمیل فاز دوم و سوم پروژه پزشکی قانونی شهرستان سنندج تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

 

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است