افترا

موسسه حقوقی دانش محور تاراز
مشاور: موسسه حقوقی دانش محور تاراز
دانش محور تاراز دانش محور تاراز ناظر علمی: دانش محور تاراز دانش محور تاراز

می خواهم شخصا پیگیری کنم

قبل از هر اقدامی جهت عدم مراجعه مکرر به دستگاه های قضایی وسهولت در آگاهی از روند جریان رسیدگی و برای دریافت و ابلاغ اوراق مربوطه لازم است در سامانه ثبت ثنا، ثبت نام انجام شود

برای تنظیم شکوائیه کلاهبرداری به موارد ذیل توجه نمایید:

اطلاعات فردی و نشانی خود را به صورت دقیق قید نمایید.

در قسمت مشتکی عنه یا مشتکی عنهم نام افرادی که قصد مطرح نمودن شکایت علیه آنان را دارید بنویسید. اگر مشتکی عنه را نمی شناسید اسامی افرادی که به آنان مظنون هستید را بنویسید. در صورت اطلاع نشانی آنان را نیز قید نمایید.

زمان و مکان وقوع جرم را به طور دقیق قید نمایید.

هر گونه دلایلی از قبیل : اظهارات مطلعین و یا شهود،(شهود کسی است که واقعه را دیده است و مطلع کسی است که از واقعه اطلاع دارد.) معاینه یا تحقیقات محلی، هر گونه نوشته ای از قبیل پیامک، ایمیل، دست نوشته و.... که در آن به شما افترا نسبت داده شده باشد و غیره ... در صورت معرفی شهود اسامی آنان را به طور دقیق یادداشت و در صورت لزوم ، شهود خود را برای ادای شهادت حاضر نمایید.

در نهایت شرح واقعه و شکایت خود را به طور کامل توضیح می دهید.

توجه فرمایید:  در هر مرحله از رسیدگی به پرونده شما دادگاه از طریق سامانه ثنا و با ارسال پیامک شما را در جریان قرار خواهد داد و دیگر نیاز به مراجعه بی دلیل به دادگاه نیست.

کاربر گرامی: محتوای ارائه شده صرفا جهت اطلاع می باشد و در صورت اجرای مشاوره پیشنهادی و عدم حصول نتیجه ، ‏هیچگونه مسئولیتی متوجه «کلینیک حقوقی ایران» نخواهد بود.‏ و توصیه می شود هیچگاه بدون وکیل گام برندارید .