گلچین اخبار / معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دستگاه قضا از مرکز ارتباطات مردمی قوه‌قضاییه بازدید کرد 1400/10/22

خبرگزاری میزان - اصغر جهانگیر با حضور در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه با تعدادی از مراجعه کنندگان دیدار کرد.

در این دیدار‌ها که ۲ساعت به طول انجامید معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از نزدیک در جریان مشکلات مراجعه کنندگان قرار گرفت و دستورات لازم در خصوص رفع مشکلات حقوقی و قضایی آنان را صادر کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در حاشیه این بازدید با بیان اینکه یکی از تاکیدات رییس قوه قضاییه در دوران تحول و تعالی این است که ارتباط مسئولان دستگاه قضایی با مردم بیشتر شود، گفت: با این هدف ملاقات‌های مردمی به صورت چهره به چهره برگزار می‌شود تا مقامات قضایی در جریان مشکلات مردم قرار بگیرند و نسبت به حل آنها اقدامات لازم و فوری را در دستورکار قرار دهند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دستگاه قضا از مرکز ارتباطات مردمی قوه‌قضاییه بازدید کرد

وی افزود: دفتر ارتباطات مردمی نیز یکی از مجموعه‌هایی است که در این خصوص فعال بوده و در این دوره، یک روش جدیدی را در دستور کار قرار داده است و با دعوت از مسئولین قوه برای ملاقات چهره‌ به چهره با مردم اقدام می کند. حضور مسئولان نیز در ارتباطات مردمی کمک می‌کند تا آنان در جریان مشکلات مردم قرار گیرند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ادامه داد: دفتر ارتباطات مردمی ضمن ملاقات با مردم و دریافت گزارشات آنان، این موارد را به مسئولان ذی‌ربط اعلام می‌کند.جمع‌بندی این گزارشات و نتایج آن نیز به صورت مستمر و مرتب برای رییس قوه قضاییه منعکس می‌شود تا ایشان در جریان نتایج ملاقات‌های مردمی قرار گیرد.

جهانگیر تاکید کرد:  پیگیری مردم از مسئولان مبنی بر اینکه چه میزان از مشکلات آنان در دستگاه قضایی حل و فصل شده یک اطمینان برای آن‌ها ایجاد می‌کند تا چنانچه به هر طریقی در هر دستگاهی حرفشان شنیده نشد دستگاه قضایی ورود پیدا کند تا به عنوان ملجأ و پناهگاه مردم باشد.