بدینوسیله به اطلاع داوطلبان دانشگاهی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1397 می‌رساند، کارت‌ شرکت در‌ مرحله دوم (آزمون‌ تشریحی)‌ از روز چهارشنبه 97/09/28 بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ 97/09/30 منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود و نشانی دقیق محل برگزاری آزمون در کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج می‌گردد.
شروع فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز و درب‌های ورود به جلسه امتحان در ساعت 8:00 صبح بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
داوطلبان برای مشاهده پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون در مهلت تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، کد پیگیری یا نام و نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و شماره سریال کارت اعتباری) خود نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مراجعه نمایند.
چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در روز پنجشنبه مورخ 97/09/29 از ساعت 8:30 الی12:00 و 14:00 الی17:00 با شماره تلفن 36270061 - 026 تماس حاصل فرمایند.


کلمات کلیدی: آزمون قضاوت
آگهی

آگهی شما در این صفحه

درخواست ثبت آگهی
برای دوستانتان به اشتراک بگذارید

برای اشتراک گذاری این صفحه، روی هر کدام از شبکه های اجتماعی که مایل بودید کلیک کنید: