رئیس پلیس فتای استان فارس از کشف پرونده برداشت غیرمجاز دو میلیون ریالی در شیراز خبر داد.
سرهنگ سیدموسی حسینی با اعلام این خبر گفت: خانم 33 ساله شیرازی با مراجعه به پلیس فتا و ارائه مرجوعه قضائی شکایت خود را مبنی بر اینکه از حسابش دو میلیون ریال برداشت شده است عنوان کرد و خواستار رسیدگی به این موضوع شد.

وی ادامه داد: شاکی که کارمند یک شرکت در شیراز می‌باشد در اظهارات خود بیان کرد پس از اینکه جهت خرید به فروشگاه مراجعه می‌کند متوجه می‌شود تنها مبلغ دو میلیون ریال از موجودی حسابش کسر شده است و کل حسابش خالی نشده است که پس از مراجعه به بانک متوجه می‌شود این برداشت‌ها که در چندین نوبت صورت گرفته است از طریق فضای مجازی بوده است.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان فارس اظهار کرد: پس از تشکیل پرونده کارشناسان پلیس فتا اقدامات خود را جهت شناسایی سارق حساب آغاز کرده که با بررسی‌های صورت گرفته مشخص می‌شود سارق نوجوان 13 ساله و پسر خانواده می‌باشد که مخفیانه با حساب مادرش بازی‌های اینترنتی خریداری کرده است.

سرهنگ حسینی از والدین درخواست کرد: مراقب فرزندانشان در فضای مجازی باشند و آنها را در این فضا تنها نگذارند، همان‌گونه که والدین باید مراقب فرزندان خود در فضای جامعه باشند، در فضای مجازی نیز می‌بایست با فرهنگ سازی و ارتباطات نزدیک و در ادامه با کنترل فرزندان خود مانع انحرافات احتمالی آنها شوند.

وی همچنین تاکید‌کرد: افراد می‌بایست سرویس پیامکی حساب بانکی خود را فعال ساخته تا در صورت انجام هرگونه تراکنش مالی از طریق پیامک متوجه تراکنش‌های مالی حساب خود شوند.


کلمات کلیدی: سرقت، سرقت خانگی، سرهنگ سیدموسی حسینی
آگهی

آگهی شما در این صفحه

درخواست ثبت آگهی
برای دوستانتان به اشتراک بگذارید

برای اشتراک گذاری این صفحه، روی هر کدام از شبکه های اجتماعی که مایل بودید کلیک کنید: