هفته گذشته زن جوانی به دادسرای ویژه رسیدگی به پرونده ‌های سرقت در تهران رفت و از سرقت پول‌ها و گردنبندش توسط راننده خودروی پراید شکایت کرد.

او به دادیار شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران گفت: مدتی قبل سند خانه‌ام را گرو گذاشتم و 15 میلیون تومان پول گرفتم. بعد از آن موفق شدم خانه را اجاره بدهم که البته درست به همان میزان نیز بدهی داشتم. برای همین تصمیم گرفتم 15 میلیون پول اجاره خانه را برای آزادی سندم بدهم. امروز به دیدن فردی که سندم دردستش گرو بود می‌رفتم که با من تماس گرفت و قرار را به فردا انداخت. در راه بازگشت سوار خودروی پرایدی شدم اما راننده پس از طی مسافتی مسیرش را تغییر داد و با تهدید چاقو کیفم که حاوی 15 میلیون تومان پول نقد بود را گرفت. داخل ماشین با راننده درگیر شدم و چند نفری هم شاهد این درگیری بودند اما کسی به کمکم نیامد.
درنهایت پس ازسرقت گردنبندم در را باز کرد و مرا از ماشین بیرون انداخت. اما یکی از عابران که شاهد ماجرا بود شماره ماشین را یادداشت کرده بود. چهره سارق را هم خیلی خوب به یاد دارم.
به دنبال این شکایت؛ صاحب خودروی پراید شناسایی شد و برای تحقیقات به دادسرا احضار شد. مرد میانسال مدعی شد که چند ماه قبل خودرواش را به پسری به نام سیاوش فروخته است.بدین ترتیب سیاوش شناسایی و بازداشت شد.
پسر جوان که دو سابقه کیفری داشت، ابتدا منکر سرقت کیف زن بینوا شد. او حتی مدعی شد خودرواش چند روز پیش ازاین ماجرا سرقت شده بود اما دوباره خودرو را به محل بازگرداندند. اما به دلیل اینکه سند خودرو به نامم نبود، نتوانستم سرقت شدن ماشین را به پلیس گزارش دهم. سیاوش بشدت منکر سرقت بود که ناگهان شاکی به دادیارپرونده گفت: خوب یادم هست که پشت گوش این مرد جای زخم وچاقو خوردگی داشت. بدین ترتیب دست سارق برای همگان رو و ناچار به اعتراف شد. درحال حاضر تحقیق درباره سایر جرایم احتمالی این زورگیر ادامه دارد.


کلمات کلیدی: سارق زورگیر، سرقت، بازداشت، تحقیقات، شناسایی، احتمالی، دادسرا، پرونده
آگهی

آگهی شما در این صفحه

درخواست ثبت آگهی
برای دوستانتان به اشتراک بگذارید

برای اشتراک گذاری این صفحه، روی هر کدام از شبکه های اجتماعی که مایل بودید کلیک کنید: