تلاش دستگاه قضایی برای احیای ۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل در گلستان در سال جهش تولیدهادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از تلاش برای احیای ۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل در گلستان در سال جهش تولید خبر داد و بیان کرد: یکی از برنامه‌هایی که امسال با کمک بانک کشاورزی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان بر آن تمرکز کرده ایم بازگشت به تولید ۴۳ واحد دامداری و فرآوری محصولات کشاورزی است.

رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: با حضور کارشناسان بانک، همه این واحد‌ها بازرسی و مشکلات، موانع و علت تعطیلی آن‌ها به تفکیک تدوین شده است.

وی ادامه داد: در یک برنامه زمانبندی شش ماهه مشکلات این واحد‌ها با حضور کارشناسان قضایی و بانکی استان گلستان در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری بررسی و برای رونق دوباره این واحد‌ها چاره اندیشی خواهد شد.
 
هاشمیان گفت: با احیای این واحدها، دو هزار و ۷۰۰ راس به ظرفیت دامداری‌های استان گلستان و ۷۱ هزار تن هم به ظرفیت تولید و فرآوری محصولات دامی و کشاورزی استان گلستان اضافه می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در یکسال و نیم گذشته پرونده بیش از ۳۰۰ کارخانه و واحد تولیدی که مشکل داشتند در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان بررسی و دستورات لازم برای رفع موانع و مشکلات تولید این واحد‌ها صادر شد.

هاشمیان افزود: در این مدت هشت کارخانه که برخی از آن‌ها چند سال تعطیل بودند دوباره احیا شدند و کارگران آن‌ها مشغول به کار شدند.

رئیس کل دادگستری گلستان اذعان کرد: در سال جهش تولید برنامه مدون و دقیق برای کمک به واحد‌های تولیدی بالاخص برداشتن موانع از سر راه تولید با کمک دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها دنبال می‌کنیم.

هاشمیان از افزایش نظارت‌ها نیز خبر داد و گفت: برای کمک به تولیدکنندگان و جلوگیری از دست اندازی بر سر راه تولید، نظارت دادگستری و دستگاه‌های نظارتی مانند سازمان بازرسی بیشتر می‌شود.

رئیس کل دادگستری گلستان از اقدامات بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مانند امور مالیاتی و تامین اجتماعی برای همکاری با ستاد اقتصاد مقاومتی و کمک به تولیدکنندگان در سال گذشته قدردانی کرد.

کلمات کلیدی:
آگهی

آگهی شما در این صفحه

درخواست ثبت آگهی
برای دوستانتان به اشتراک بگذارید

برای اشتراک گذاری این صفحه، روی هر کدام از شبکه های اجتماعی که مایل بودید کلیک کنید: