سوال

آیا محل کسب و پیشه مشمول مقررات مربوط به مستثنیات دین است؟

نظریه مشورتی

نظریه اداره کل حقوقی قوه قضائیه
محل کسب و پیشه اعم از زمین و ساختمان احداثی از شمول بند واو ماده 524 قانون آئین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی خارج است و در زمره مستثنیات دین تلقی نمی‌شود.
روزنامه رسمی مرتبط
آگهی رسمی مرتبط
زمان انتشار: چهارشنبه،۲ بهمن ۱۳۹۲
شماره نظریه: 12